Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
NÁRODNÍ SENIOR TOUR ČSGA
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
Muži 50 + na rány brutto
72
Ženy 50 + na rány brutto
36
Super senioři brutto 65+
27
Super senioři netto 65+
27
Master seniorky brutto 65+
16
Master seniorky netto 65+
16
Master senioři brutto 75+
15
Master senioři netto 75+
15
Nečlenové ČSGA
7
* Všechny kategorie
108
Num. 1
Startovní listinaNum. 1 / kategorie: Muži 50 + na rány brutto
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
23.05.2022 8:00:00
1
TESAŘ Petr
RABA Michal
FOLDIN František
PUŽEJ Lubomír
23.05.2022 8:20:00
3
VONDŘEJC Martin
DAVÍDEK Vladislav
23.05.2022 8:30:00
4
KLEČKA Vladimír
BOUČEK Zdeněk
23.05.2022 8:50:00
6
GRYC Radomír
VLASÁK Václav
KODEŠ Miloš
KLEPAL Vladimír
23.05.2022 9:00:00
7
VILIMOVSKÝ František
KOUKOL Pavel
RŮŽIČKA Pavel
VEIGERT Jiří
23.05.2022 9:10:00
8
PANÁČEK Petr
STANĚK Vilém
TAUSCH František
HORA Tomáš
23.05.2022 9:20:00
9
PICEK Libor
ZONYGA Ludvík
MATĚJKA Ctirad
FEJT Roman
23.05.2022 9:30:00
10
DUŠEK Pavel
PILIP Pavel
SEQUENS Richard
23.05.2022 9:40:00
11
NOSKY Miroslav
DUTKEVIČ Petr
FIKES Miroslav
NÝČ Pavel
23.05.2022 10:00:00
13
PÁVEK Petr
NOVOTNÝ Lubor
23.05.2022 10:20:00
15
UHER Oldřich
FRANK Vladimír
FIALA Vladimír
PREISINGER Josef
23.05.2022 10:30:00
16
REDEK Radomír
FULÍN SEN. Jan
23.05.2022 10:40:00
17
VOZKA Jiří st.
VEJLUPEK Pavel
23.05.2022 10:50:00
18
ŠULC Josef
RYBÁŘ Stanislav
23.05.2022 11:00:00
19
TUHÁČEK Martin
ŠKODA Tomáš
DVOŘÁK Karel
POPENKO Petr
23.05.2022 11:10:00
20
ROKOS Karel
OLIVA Vladimír
23.05.2022 11:20:00
21
BOHUSLAV Jaroslav
Hokr Vlastimil
BORZ Vladislav
23.05.2022 11:30:00
22
TEISSING Tomáš
TEISSING Michal
PAVLÍK Josef
VČELÁK Pavel
23.05.2022 11:50:00
24
LAŠTŮVKA Radek
NĚMEC Ivan
HAHN III. Oskar
23.05.2022 12:00:00
25
RYANT Jiří
GALIJAŠ Zlatko
23.05.2022 12:10:00
26
MÜLLER Karel
KNAP Pavel
TŘÍLETÝ Zdeněk
23.05.2022 12:20:00
27
PLUHAŘ Zbyněk
KRCH Josef
ALTER Petr
NEVRLA Jindřich
23.05.2022 12:30:00
28
CHRPA Karel
SMRT Josef
ONDROUŠEK Vladimír
1.5.8885.29384, 29.04.2024 16:19 , počet registrovaných uživatelů : 66085